Umberto Giannini Curl Jelly Refresh Spray
Hårspray 250 ml
Pris online
179 krI apotek: 179 krSnabba leveranser
Finns i webblager
Curl Jelly Refresh Spray är en spray som återupplivar och återställer platta och tråkiga lockar, till fräscha, studsiga och glänsande.
Sprayen har en anti-friss formel med näringsrik ricinolja och lavendelolja som eliminerar frizz och ger glans till håret. Lockarna återaktiveras och blir mer definierade med ny spänst. En perfekt produkt att använda mellan hårtvättarna för en uppfriskande känsla. Curl Jelly Refresh Spray har en mild doft av lavendel och patchouli med vanilj. Sprayen har en lätt, icke-tyngande formulering som ger naturlig rörelse utan beläggning.
För hår med vågor och alla typer av lockar. Passar för naturligt hår, samt hår som är färgat, kemiskt behandlat och för hårförlängning. Vegansk.
EAN: 05060051890277
Kategorier:
